Online Satış

En Çok Satanlar

Bize Ulaşın: +90 850 305 1220 | info@roltek.com.tr

0
  • No products in the cart.
0
  • No products in the cart.

Uzaktan Kamera ve CCTV Takibi

Roltek > Genel  > Uzaktan Kamera ve CCTV Takibi

Uzaktan Kamera ve CCTV Takibi

Kapalı Devre Televizyon anlamına gelen açılımı Close Circuit Television olan CCTV, belli bir merkezden geniş kullanıcı kitlesine yayın yapmak yerine belirli bir alana ait görüntüyü izleme sistemi anlamına gelmektedir. CCTV tüketici kameralarına kıyasla genellikle üst düzey güvenlik kameraları için tasarlanmış bir sistemdir. Erişim kontrolü sağlanan küçük mekanlara ait sistemlerden gelişmiş dijital sistemlere kadar birçok alanda CCTV entegre edilebilmektedir. CCTV güvenlik sistemi temel olarak kamera, lens ve monitörden oluşmaktadır.

Problem

Günlük yaşantının hemen her alanında güvenlik önlemleri almak ve tedbir amacıyla kullanılmakta olan güvenlik kamerası görüntüleri belli bir noktada olmayı gerektirmeden istenilen zamanda ve istenilen yerden izlenebilmektedir. Akıllı cihazlar yardımıyla akıllı telefon, tablet ve bilgisayardan güvenlik kamerası takibi yapılabilmektedir. Uzaktan güvenlik kamerası takibi yapılabilmesi için güvenli, hızlı ve uygun maliyetli bir internet bağlantısı gerekmektedir. Genellikle, şantiyeler, güneş enerji sistemleri, rüzgar enerji sistemleri, trafo binaları gibi uzak yerlerde kablolu internet bağlantısı yoktur veya mevcut kablolu internet altyapısına bağlanmak çok pahalıdır. Bu nedenle, güvenilir ve güvenli bağlantı ana problemdir.

Çözüm

Yukarıdaki şemada görüldüğü gibi RLTK7130 hücresel yönlendirici (router), kameralar için 4G LTE ile kararlı ve güvenli bir internet bağlantısı sağlar ve kamera görüntülerinin uzaktan takip edilmesini ve aktarılmasını mümkün hale getirir. RLTK7130 4G LTE Router oldukça kolay bir kuruluma sahiptir ve zorlu şartlarda çalışabilir. RLTK7130 tüm sistemin uzaktan kurulumuna, yapılandırılmasına ve yönetimine izin veren Roltek RMS sistemini destekler.

Faydalar

 

Güvenilir Bağlantı: Uzak alanlarda güvenli bağlantı sağlar.

Hızlı ve Kolay Kurulum: Kablolu internet bağlantısı gerektirmez, kameralar Etherhet portu ile sisteme bağlanabilir.

Endüstriyel Montaj Seçenekleri: Ray montajına uygundur. Ek aparat gerektirmez.

Kolay Yönetim: Roltek Uzaktan Yönetim Sistemi’nin kullanıcı dostu arayüzü sayesinde uzak altyapının kontrolünü elinde tutar.

Güvenli: Veriler, VPN, IPsec, Güvenlik Duvarı ve Erişim Kontrolü gibi RLTK7130’un gelişmiş güvenlik özellikleri sayesinde güvende olacaktır.

Neden Roltek?

Roltek tarafından üretilen RLTK7130 küçük boyut, düşük maliyetli, güvenilir ve son derece işlevsel olduğu için en başarılı profesyonel hücresel yönlendiricilerden (4G LTE Router) biridir. En karmaşık endüstriyel IoT çözümlerinde ve kritik görev M2M altyapısında test edilmiştir. Roltek – RLTK7130’un gelişmiş ve güvenli RoltekOS özellikleri, güneş enerjili sistemlere uygunluğu ve kararlı çalışması ile Petrol ve Gaz Boru Hatlarının Uzaktan Takibi için mükemmeldir.

İlgili Ürün RLTK7130

 

Endüstriyel IoT uygulamaları için özel olarak tasarlanan, kompakt, sağlam ve güçlü cihazdır. RLTK 7130, Hotspot işlevselliğine sahip 2x Ethernet (LAN/WAN) ve WiFi ile donatılmıştır. OpenVPN, IPsec, Güvenlik Duvarı, Hotspot ve uzaktan bağlantı desteği gibi özellikleri ile endüstriyel uygulamalar için güvenli ve istikrarlı internet bağlantısı sağlar.

KABLOSUZ ERİŞİM NOKTASI

2x ETHERNET PORTU (LAN/WAN)

OTOMATİK YENİDEN BAĞLANMA

Roltek Marka 4G LTE Router

YÜKSEK HIZLI 4G/LTE BAĞLANTI

KOLAY MONTAJ ve KURULUM

UZAKTAN YÖNETİM SİSTEMİ

admin