fbpx

ROLTEK TEKNOLOJİ REFERANSLAR

Paydaşlarımız Bizi Nasıl Değerlendiriyor?

Deneyimlere kulak verin.

Satış Sonrası Hizmet

Kurum olarak Roltek firmasından almış olduğumuz tüm cihazlar ve hizmetlerden çok memnunuz. Saha uygulamalarımızda ve proseslerimizde bize yardımcı olmuşlardır. Almış olduğumuz cihazların yazılım (software), donanım (hardware) ve arayüz programları sorunsuz çalışmaktadır. Kurulum esnasında uzaktan ve yakından hizmetleri sorunsuz işlemektedir. Cihazların kolay kurulum ve genişletilebilir olması montaj kolaylığı sağlamaktadır.Çözüm odaklı oldukları için Roltek ailesine teşekkür ederiz.

Gökhan Özsan

Gökhan Özsan

Aydın ASKİ Genel Müd. | Elk.Teknikeri
Gökhan Özsan

Yerli ve Milli Ürünler

Çoğu firma gibi çinden getirdikleri ürünlere logolarını basmak yerine mühendislik yapan, üreten, geliştiren ve katma değer sağlayan bir firma. Geliştirdikleri ürünlerle bizi dışa bağımlı ürün gruplarından kurtardılar. Aynı gayret ve azim ile üstüne sürekli koyarak "yerli ve milli" şiarıyla ülkemizi tüm dünyada başarıyla temsil etmeniz dileğiyle.

Osman Can Mercimekçi

Osman Can Mercimekçi

Samsun Saski Genel Müd. | Bilgi İşlem Dairesi Başkanı
Osman Can Mercimekçi

Geniş Ürün Portföyü

Roltek'in ürün portföyü oldukça geniş ve kaliteli. Özellikle radyo frekans alanında ihtiyaçlarımıza yönelik özelleştirilmiş çözümler sunmaları, işlerimizi daha verimli hale getirmemizi sağladı. Ayrıca, teknik destekleri de her zaman yanımızda oldular ve herhangi bir sorun yaşadığımızda hızlı bir şekilde çözüm sağladılar.

İlyas Boyuneğmez

İlyas Boyuneğmez

Kocaeli İsu Genel Müd. | Scada Saha Şefliği
İlyas Boyuneğmez

Ortam İzleme Çözümü

Roltek'in izleme çözümleri, hava kalitesi, sıcaklık, nem ve diğer çevresel faktörleri sürekli olarak kontrol etmemizi sağlıyor. Bu sayede üretim süreçlerimizi daha verimli hale getirirken, çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini de koruyoruz. Ayrıca, sistemlerin kullanımı ve veri analizi konusunda bize eğitim verdiler ve herhangi bir sorun yaşadığımızda hızlı bir şekilde destek sağladılar.

Koray Korkmaz

Koray Korkmaz

Demsay | Üretim Satış Sorumlusu
Koray Korkmaz

Müşteri Odaklı Yaklaşım

Roltek'in müşteri odaklı yaklaşımı ve işbirlikçi ruhu sayesinde, onlarla çalışmak gerçekten keyifli bir deneyimdi. Hem ürün kalitesi hem de satış öncesi ve sonrası destek açısından beklentilerimizi fazlasıyla karşıladılar. Kesinlikle Roltek'i diğer işletmelere de tavsiye ederim.

Kadir Yaylacı

Kadir Yaylacı

Borçelik Çelik San ve Tic. AŞ | Otomasyon 1 Birim Yöneticisi
Kadir Yaylacı

RLTK421 LTE VPN Router

Endüstriyel motorlarımızda, jenaratörlerimizde ve iş makinalarımızda 3. Parti cihaz olarak kullandığımız RLTK421 LTE VPN Router cihazı ile ilgili memnuniyetimizi dile getirmek için bu yazıyı yazıyoruz. Cihazı satın alma sürecinden itibaren, teknik destek ekibiniz ve özellikle Serhat Bey, bize her konuda yardımcı oldular. Teknik bilgi ve ilgileri ile cihazın kurulumu ve kullanımı konusunda aklımızdaki soru işaretlerini giderdiler. Kendilerine göstermiş oldukları hassasiyet ve özveri için tekrar teşekkür ederiz.

Ayhan Çelik & İsmail Can Gündoğdu

Ayhan Çelik & İsmail Can Gündoğdu

BORUSANCAT D&T Teknisyeni & BorusanCat Kondisyon Takip Lideri
Ayhan Çelik & İsmail Can Gündoğdu

Referanslarımız

Ürünlerimizi kullanan en iyi şirketler.

İşimizi Severek Yapıyoruz

Ürünlerimizi oluştururken ana odak noktamız güvenilirlik, güvenlik ve kullanıcı dostu arayüz sağlamak üzerine üç temel ilke üzerine kuruludur. Nesnelerin İnterneti projelerinde başarı elde etmek için bu bileşenlerin hayati önem taşıdığına inanıyoruz.

150 +

Tamamlanan Proje

Başarıyla tamamladığımız 150'den fazla IoT proje bulunmaktadır.

2 k+

Mutlu Müşteri

iki binden fazla müşteri IoT donanım ürünlerimizi kullandığı için mutlu.

95 %

Destek

Satış sonrası hizmetlerimizde %95 memnuniyet oranına sahibiz.

Projenize Bizimle Başlayın!

Projenizin boyutu ne olursa olsun, standartlara uygun bir şekilde ele alacağız. %100 memnun kalacağınızdan eminiz.

"IoT cihazı oluşturma süreci, donanım ve yazılımın entegrasyonunu içeren karmaşık bir süreçtir. Ancak, bu yaklaşımın sonuçları, daha güvenli, daha hızlı ve daha kullanıcı dostu cihazlara yol açar. Donanım ve yazılımın entegrasyonu, cihazların daha iyi performans göstermesine ve daha kolay bakım yapılabilmesine olanak tanır. Ayrıca, bu yaklaşım, IoT cihazlarının daha ölçeklenebilir olmasına ve daha hızlı geliştirilmesine imkan sağlar. Sonuç olarak, IoT'da donanım ve yazılımın entegrasyonu, daha güçlü ve daha verimli cihazlar oluşturmanın önemli bir yolu olarak görülmelidir."

John R. Patrick

VP of IBM

"IoT cihazlarının başarısı, donanım ve yazılımın entegrasyonuna dayanmaktadır. Bu yaklaşım cihazların daha hızlı, daha güvenli ve daha verimli olmasını sağlar. Ayrıca, donanım ve yazılımın entegrasyonu, IoT cihazlarının daha kolay yönetilmesine ve daha iyi performans göstermesine olanak tanır."

Ken Caviasca

VP of Intel IoT Solutions
John R. Patrick
Ken Caviasca

Lütfen formu doldurun. En kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz