fbpx

ROLTEK ile işinizi büyütün!

Farklı ülkelerdeki ofisleri ve 30'dan fazla dağıtıcısıyla, ROLTEK TEKNOLOJİ tüm önemli endüstriyel pazarlarda temsil edilmektedir. Hakkımızda daha fazlası için bizimle tanışın!

300 +

Müşteri

$ 20 M+

Katma değeer

12 +

Farklı Ülke

10K +

Sahada Aktif Çalışan Cihaz

9 Yıllık

Tecrübe

20 +

Tamamlanan Ar&Ge Projesi

Hikayemiz

Harika bir hikaye, iyi bir ekip ile başlar.

Sadece çalışmakla kalmıyor, aynı zamanda özellikle yardıma en çok ihtiyaç duyulan alanlarda çözümler geliştirmek ve iyiliği paylaşmak için yaşıyoruz. Roltek Teknoloji ve iş ortakları ile müşteriler arasında sürekli bir sinerji yaratarak değerlerimizi koruyoruz.

Bazı Ödüllerimiz:

Biz Kimiz?

İhtiyacınıza Uygun Güçlü Ürün ve Çözüm Sağlayıcısı

NE YAPIYORUZ?

Roltek Teknoloji, 2014 yılında Türkiye Cumhuriyeti Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın desteğiyle kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana, Endüstri 4.0, Akıllı Şehirler, Akıllı Enerji ve Akıllı Tarım için sonuç odaklı IoT çözümleri sunmaktadır. 10'dan fazla yüksek teknoloji ürünü, yüzlerce farklı çözüm ve alanında uzman bir ekip ile hizmet vermektedir. Ürün ve hizmetlerinde üç vazgeçilmez ilkeyi benimsemiştir. Bu üç ilke; kaliteli, yüksek performanslı ve geliştirmeye açık çözümler sunmaktır. Roltek Teknoloji, yüksek teknoloji ürünleri ve çözümleri ile müşterilerine hizmet veren bir şirkettir.

MİSYONUMUZ

İş ortaklarımızın teknoloji alanındaki güvenilir ve çözüm odaklı yüksek katma değerli ürünler ve çözümlerle dijital dönüşümüne katkıda bulunmak.

VİZYONUMUZ

Geliştirdiği ürünler ve çözümlerle küresel pazarda sürekli büyüyen ve gelişen, uzman kadrosu ve kalitesiyle rakipleri arasında tercih edilen bir şirket olmak.

ROLTEK TEKNOLOJİ

Paydaşlarımız Bizi Nasıl Değerlendiriyor?

Deneyimlere kulak verin.

Gökhan Özsan Gökhan Özsan

Gökhan Özsan

Aydın ASKİ Genel Müd. | Elk.Teknikeri

Kurum olarak Roltek firmasından almış olduğumuz tüm cihazlar ve hizmetlerden çok memnunuz. Saha uygulamalarımızda ve proseslerimizde bize yardımcı olmuşlardır. Almış olduğumuz cihazların yazılım (software), donanım (hardware) ve arayüz programları sorunsuz çalışmaktadır. Kurulum esnasında uzaktan ve yakından hizmetleri sorunsuz işlemektedir. Cihazların kolay kurulum ve genişletilebilir olması montaj kolaylığı sağlamaktadır.Çözüm odaklı oldukları için Roltek ailesine teşekkür ederiz.

Gökhan Özsan
Osman Can Mercimekçi Osman Can Mercimekçi

Osman Can Mercimekçi

Samsun Saski Genel Müd. | Bilgi İşlem Dairesi Başkanı

Çoğu firma gibi çinden getirdikleri ürünlere logolarını basmak yerine mühendislik yapan, üreten, geliştiren ve katma değer sağlayan bir firma. Geliştirdikleri ürünlerle bizi dışa bağımlı ürün gruplarından kurtardılar. Aynı gayret ve azim ile üstüne sürekli koyarak "yerli ve milli" şiarıyla ülkemizi tüm dünyada başarıyla temsil etmeniz dileğiyle.

Osman Can Mercimekçi
İlyas Boyuneğmez İlyas Boyuneğmez

İlyas Boyuneğmez

Kocaeli İsu Genel Müd. | Scada Saha Şefliği

Roltek'in ürün portföyü oldukça geniş ve kaliteli. Özellikle radyo frekans alanında ihtiyaçlarımıza yönelik özelleştirilmiş çözümler sunmaları, işlerimizi daha verimli hale getirmemizi sağladı. Ayrıca, teknik destekleri de her zaman yanımızda oldular ve herhangi bir sorun yaşadığımızda hızlı bir şekilde çözüm sağladılar.

İlyas Boyuneğmez
Koray Korkmaz Koray Korkmaz

Koray Korkmaz

Demsay | Üretim Satış Sorumlusu

Roltek'in izleme çözümleri, hava kalitesi, sıcaklık, nem ve diğer çevresel faktörleri sürekli olarak kontrol etmemizi sağlıyor. Bu sayede üretim süreçlerimizi daha verimli hale getirirken, çalışanlarımızın sağlığını ve güvenliğini de koruyoruz. Ayrıca, sistemlerin kullanımı ve veri analizi konusunda bize eğitim verdiler ve herhangi bir sorun yaşadığımızda hızlı bir şekilde destek sağladılar.

Koray Korkmaz
Kadir Yaylacı Kadir Yaylacı

Kadir Yaylacı

Borçelik Çelik San ve Tic. AŞ | Otomasyon 1 Birim Yöneticisi

Roltek'in müşteri odaklı yaklaşımı ve işbirlikçi ruhu sayesinde, onlarla çalışmak gerçekten keyifli bir deneyimdi. Hem ürün kalitesi hem de satış öncesi ve sonrası destek açısından beklentilerimizi fazlasıyla karşıladılar. Kesinlikle Roltek'i diğer işletmelere de tavsiye ederim.

Kadir Yaylacı

Ofislerimiz ve Operasyon Merkezlerimiz

Dünya Genelinde Yer Alıyoruz

Roltek Teknoloji'nin dünya genelindeki ofisleri ve işletme merkezleri, daha erişilebilir ve daha iyi hizmet için her geçen gün artıyor.
Izmir

Izmir

İzmir Bilimpark İTOB Osb Mah. 10032 Sk. No: 2 Ofis: B107 Menderes / İZMİR

Istanbul

Istanbul

Brussels

Brussels

Romania

Romania