fbpx

Pompa Depo Otomasyon Sistemi

Pompa depo otomasyon sistemi ile tasarruf edin!

Telefon Araması ve SMS Üzerinden Kontrol ve Takip

Ürünlerimiz ile telefon araması veya SMS (kısa mesaj) üzerinden pompa, selenoid valf, damla sulama ve pivot sulama kontrolü sağlanabilir. Ayrıca termik bilgisi, depo doluluk bilgisi, toprak nem bilgisi gibi bilgiler sms veya telefon araması üzerinden takip edilebilir.

Her Mesafeye Uygun Çözüm

Kuyu, dalgıç pompa, depo ve sulama sistemlerinde, sim kart gerektirmeyen RF ve GSM altyapısı üzerinden çalışan GPRS ve 4G çözümler ile her mesafeye uygun kablosuz çözüm sağlanabilmektedir.

Tamamen Otomatik Çalışabilme

Kuyu, pompa ve depo otomasyonunda kullanılan ve herhangi bir kullanıcı müdahalesine gerek bırakmayan bu sistemler, depo doluluk oranına göre dalgıç pompayı otomatik olarak devreye alır ve devreden çıkarır.

SCADA İle Kontrol ve Takip

Bu çözüm ile içme suyu, kuyu, pompa, depo otomasyon sistemleri internet üzerinden kablosuz olarak kontrol ve takip edilebilir. Pompa çalışma durumları, pompanın tükettiği enerji bilgileri, depo ve havuz doluluk oranı, depo içerisinde bulunan sıvının analizi (klor, pH, asit, magnezyum vb.) gibi bilgiler takip edilebilir ve bu bilgilere bağlı otomatik veya manuel olarak pompalar, valfler kontrol edilebilir.

Kolay Kurulum

Kablosuz kuyu, pompa depo otomasyon ürünleri kurulumunda ve devreye alımında uzmanlık gerektirmez. Kullanımı son derece kolay olan bu ürünler ile depo doluluk oranına göre, dalgıç pompa otomatik devreye alınabilir, sms üzerinden pompa kontrolü sağlanabilir veya scada üzerinden otomasyon sistemi kontrol ve takip edilebilir.

2 Yıl Garanti & Teknik Servis

Tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Ürünlerimizin satış öncesi ve sonrasında ücretsiz olarak teknik destek ve servis hizmeti sağlamaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir