ModProNet Modem

ModProNet Modem sayesinde Ethernet ve RS485 portları üzerinden gelen Modbus TCP/IP , PROFINET , Modbus RTU, Modbus ASCII protokollerindeki dataların ve transparent olarak gelen dataların kablosuz olarak bir noktadan bir veya birçok noktaya iletilmesi sağlanır.

ModProBus RTU Modem

RS232 ve RS485 portları üzerinden gelen Modbus RTU protokolünde gelen dataların  kablosuz olarak iletilmesini sağlayan modemdir. Ayrıca üzerinde bulunan Modbus RTU özelliğine sahip dijital giriş ve çıkışlar ( Digital I/O ) SCADA programları , PLC , HMI Panel ve Endüstriyel  I/O Modemler ile kontrol edilebilir.

ModProBus Modem

ModProBus Modem sayesinde RS232 ve RS485 portları üzerinden gelen Modbus RTU , Modbus ASCII, Profibus  protokollerindeki dataların ve transparent olarak gelen dataların kablosuz olarak bir noktadan bir veya birçok noktaya iletilmesi sağlanır. 

ModProBus I/O Modem

ModProBus I/O Modem sayesinde RS232 ve RS485 portları üzerinden gelen Modbus RTU , Modbus ASCII, Profibus  protokollerindeki dataların ve transparent olarak gelen dataların kablosuz olarak bir noktadan bir veya birçok noktaya iletilmesi sağlanır. Ayrıca programlanabilir I/O özelliği sayesinde kablosuz I/O aktarımlarına imkan sağlar.

RF Kuyu - Depo Kontrol Sistemi Nedir ?

Kuyu ve Depo arasında şamandıra üzerinden gelen bilgiye göre kablosuz ve otomatik dolum sağlayan otomasyon sistemidir.
Kuyu ve Depo arasında uzun mesafelerde bu işlemi RF üzerinden yapar.
Kuyu ve Depo ünitelerine direk olarak şamandıra - kontaktör bağlantısı ile kullanıma hazırdır.
Depodaki su seviyesine göre kuyu tarafında bulunan motorun çalışıp depoya su basması işlemi sağlanır.

GSM Kuyu - Depo Kontrol Sistemi Nedir ?

Kuyu ve Depo arasında şamandıra üzerinden gelen bilgiye göre kablosuz ve otomatik dolum sağlayan otomasyon sistemidir.  Kuyu ve Depo arasında herhangi bir mesafe sınırı olmaksızın bu işlemi GSM üzerinden yapar.  Kuyu ve Depo ünitelerine simkart bağlantısı yaparak telefon aramasıyla cihazları programlanmasıyla sistem kullanıma hazır hale gelecektir. Depodaki su seviyesine göre kuyu tarafında bulunan motorun çalışıp depoya su basması işlemi sağlanır.

GSM Haber Alma ve Kontrol Sistemi Nedir ?

GSM Haber Alma ve Kontrol sistemi telefon üzerinden sesli arama yoluyla kontak çıkışlarının aç - kapa kontrollerini sağlanabilen, kontak girişlerinden yapılan bilgilere göre telefon araması yoluyla bilgi veren bir sistemdir. Simkart takılarak kullanıma başlanabilir.

824~894 MHz/1710~1990 MHz
880~960 MHz/1710~1990 MHz
1920~2170 MHz

TEB Girişimevi Logosu